De stilte van de witte stad – Eva García Sáenz de Urturi

Lang moeten wachten op het derde boek in het thrillerabonnement, maar daar was het boek dan! De stilte van de witte stad geschreven door Eva García Sáenz de Urturi. Dit is het eerste deel in deze spannende trilogie.

Advertenties

De kinderen die het bos in gingen – Lina Bengtsdotter

De kinderen die het bos in gingen is het tweede boek over Charlie Lager, geschreven door Lina Bengtsdotter. Ik heb dit boek als recensie-exemplaar gekregen van Harper Collins. Zoals ik bij deel 1 al zei is dit echt een aanrader voor liefhebbers van Helen Grace en Erika Foster.

Bloem – Nicola Skinner (recensie)

Vanaf vandaag is dit mooie boek te koop. Bloem van Nicola Skinner gaat over een meisje, Bloem, dat zich áltijd aan de regels houdt. Totdat ze zaadjes vindt in de tuin en deze zaadjes beginnen tegen haar te praten. En als ze luistert naar de zaadjes…

Just F*cking Do It! – Noor Hibbert

Heb jij ook weleens een schop onder je kont nodig? Misschien is dit boek dan wat voor jou! In Just f*cking do it! zet Noor Hibbert je aan het werk. Het formaat is ideaal om mee te nemen, dus wat houd je nog tegen?

Mia en de asielhond

Mia en de asielhond is een prachtig prentenboek uitgegeven door De Vier Windstreken. Mia mag eindelijk een puppy uitzoeken van haar moeder. Ze zorgt heel goed voor hem. Wanneer ze samen met haar moeder een dierenasiel bezoekt, krijgt Mia een idee.